szerda, december 18, 2024

Lau-Do zenekar karácsonyi koncertje Esztelneken


 

 

NE FELEDJÜK, hogy az adventi koszorún a negyedik gyertyát december 21-én, szombaton, délután 6 órától gyújtjuk meg. 

A gyertyagyújtás szertartását követően a ferences templomban Kézdiszentlélekről a Lau-Do együttes ad karácsonyi koncertet „Az Ige testté lett” címmel. 

Szeretettel hívunk és várunk minden jó szándékú embert, mindkét eseményre.

Nincsenek megjegyzések:

„Uram, ha akarod…” – A kéz, amely felemel – 12. évközi hét péntek reggel

2026. június 26. Szentírás: Mt 8,1–4 Vannak reggelek, amikor nem a testünk a legfáradtabb, hanem a lelkünk. Amikor úgy érezzük, hogy vala...